PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558178}

Avatar: Istota wody

Avatar: The Way of Water
7,2 80 928
ocen
7,2 10 1 80928
6,0 46
ocen krytyków
Avatar: Istota wody
powrót do forum filmu Avatar: Istota wody

Jeszcze niedawno sprawdzałem , że film ma powstać w 2017, teraz 2018 , może za 2 miesiące będzie w 2020 , ahhh ten Cameron

szymon7445

Wszystko wskazuje na to ,że tak może być :P

mck_90

- Nie skupiam się na "Avatarze 2", lecz na "Avatarze 2,3,4 i 5" jednocześnie - tłumaczy reżyser. - Takie jest moje podejście. Powstają równolegle. Właśnie zakończyłem scenariusz do "Avatara 5", teraz zaczynam aktywne przygotowania. W sierpniu będę pracował z aktorami przy ujęciach motion capture. Wszystko jest zaprojektowane i ruszamy pełną parą. Czuję się, jakbym właśnie wyszedł z więzienia, bo przez ostatnie dwa lata byłem zajęty tylko pisaniem. Tymczasem ja lubię życie, a niekoniecznie wieczne pisanie.

xD_aV_i_Dx

Paradoksalnie kino będzie potem rzygać tymi kolejnymi częściami i będzie mieć po prostu dosyć.

Budzinski

Też tak myślę, chociaż Harry Potter mnie nie znudził, a też było sporo części czas pokaże, teraz mykam się szykować na meczyk PEACE!

xD_aV_i_Dx

Coś czuje że życia temu Cameronowi nie starczy na dopięcie tej serii filmow jak tak dalej będzie przesuwał ich premiery ;_;

szymon7445

On sam zejdzie z tego świata do tego czasu :p

ocenił(a) film na 9
szymon7445

faktycznie film teraz ma wyjść w 2020 :D

ocenił(a) film na 9
iampola

no i 2022 :(((((

ocenił(a) film na 8
szymon7445

Wykrakałeś.

szymon7445

Mówisz masz, druga część nie wcześniej niż 2020...

Horonak

Po co ja to powiedziałem :D

szymon7445

Właśnie miałem pisać xd Dzięki wielkie jasnowidzu xdd

szymon7445

hahaha, niechcący wyszedł świetny dowcip

ocenił(a) film na 7
szymon7445

Hej, mógłbyś podać jakie numery padną w kolejnym Lotto?

MiamiPL

No nie.... ;D jak się dowiedziałem że przesunęli znowu premierę , musiałem tu zajrzeć ;p

ocenił(a) film na 5
szymon7445

Już jest w 2020 :D

szymon7445

Widać twoje marzenie z 2020 rokiem się spełniło :)

szymon7445

Dziś na WP: Następne filmy z cyklu będzie można oglądać kolejno 17 grudnia 2021 roku, 20 grudnia 2024 roku i 19 grudnia 2025 roku. [https://film.wp.pl/james-cameron-szykuje-kolejna-rewolucje-technologiczna-avata ra-2-obejrzymy-w-3d-bez-okularow-6138736455181953a]

szymon7445

No i tak jest... 2020

szymon7445

Może Cameron czeka na faktyczne skolonizowanie Pandory, żeby robić zdjęcia w autentycznych plenerach? Ale wtedy premiera o 12 lat się przesunie, bo 6 lat w jedną stronę ekipa będzie lecieć... :P

ocenił(a) film na 5
szymon7445

ja to zaczynam wątpić czy dożyję w ogóle kolejnej części :{P...

użytkownik usunięty
szymon7445

Pamiętam jak miało być w 2012... Nie żebym czekał, ale beka.

ocenił(a) film na 5

Ja obejrzałem oryginał po 4 latach, więc 10 lat nie robi mi różnicy. Jeden z bardziej irytujących filmów jakie kiedykolwiek widziałem, ale o eko problemach i tańczącym z wilkami wszystko zostało już powiedziane. Może zwlekają przez inne zobowiązania, albo wskoczyć jak spadnie zainteresowanie Avengers i Star Wars. Wszyscy robią teraz biznes na franczyzowych sequelach. Nie rozumiem tylko dlaczego w obsadzie jest pułkownik, który chyba zginął?

szymon7445

Ja pamiętam jak miał wyjść w 2012...

użytkownik usunięty
Warmint

No, ja też... Ech, tyle lat czekania. Poszłam na pierwszego Avatara z kuzynką, kiedy ta miała 12 lat... Teraz ma 21 i jest na studiach... Jak ten czas leci, ech...

szymon7445

Uśmiałam się na tym wątku :D

szymon7445

CO WY GŁUPI??? PRZECIEŻ CAMERON ROBI TERAZ TYLKO TERMINATORA 6 A TYM AVATAREM NIKT SIĘ NIE ZAJMUJĘ. JESZCZE CI AKTORZY W OBSADZIE Z 1 CZĘŚCI KTÓRZY TAM ZGINELI. NAIWNIACY

szymon7445

Jestem z przyszłości, twoja przepowiednia się sprawdziła. Film wyjdzie w 2020.

My_Life_My_Film

Jestem z dalszej przyszłości i podtrzymuje tą przepowiednię

My_Life_My_Film

dziadowi bije do łba i tyle

My_Life_My_Film

jestem z dalszej przyszłości jednak nie wyszedł w 2020, podobno ma wyjść w 2022

szymon7445

MASAKRA TYLE CZEKAĆ NA FILM ....

ocenił(a) film na 8
szymon7445

A ten 2020 to już na 100% data?

użytkownik usunięty
szymon7445

O, a teraz premiera ma być 2021 :P

ocenił(a) film na 4
szymon7445

Już 2021

szymon7445

Pamiętam jak druga część miała wyjść w 2012r. Potem 2013r., 2014r.....itd. Od trzech lat walczę z bólami kręgosłupa i z roku na rok schorzenie postępuję :(.... Za dwa lata to do kina wjadę na łóżku dla inwalidów (od pukać). A jest duża szansa, że nie dożyję premiery heh... Ponoć nadzieja umiera ostatnia.

ocenił(a) film na 9
szymon7445

To jest nic przy tym, że na kolejne lądowanie ludzi na Księżycu czekam już 48 lat bo za mojego życia nie nastąpiło...
Teraz nie wiem czy w ogóle tego dożyję. Tak więc Avatar 2 w grudniu 2046 to moim zdaniem całkiem uzasadniona data premiery.

ocenił(a) film na 7
szymon7445

Pomyliłeś się ;p Teraz już jest na 2021 ;)

ocenił(a) film na 7
nowakpoczta

2022* xD

ukasz_34

Nie wiązałbym większych nadziei z tym 2022 rokiem. :D Jeszcze pewnie przez COViD się to obsunie.

szymon7445

Cameron nie chciał konkurować ze "Smoleńskiem". Nijak nie miał szans.

ocenił(a) film na 7
szymon7445

podoba mi się fakt iż ten komentarz napisany został 5 lat temu haha

ocenił(a) film na 6
martyn_aa

Mi też. Zobaczymy za kolejne 5 lat jak bardzo to będzie śmieszyło.

ocenił(a) film na 6
szymon7445

FAKTY: W 2019 roku zakończyli wszystkie ujęcia motion capture nie wiem czy tylko do 2, czy również i 3 (obie części są produkowane w tym samym czasie). Co ważne J.Cameron nagrał już cały materiał do obu części, czyli pozostaje tylko postprodukcja.

ocenił(a) film na 8
Ertywek

Tylko postprodukcja, to w przypadku takiego filmu jakieś 90% pracy

ocenił(a) film na 6
darkeziusz

Wiadomo. Jednak gdyby nie kupno 20 century fox przez Disney pewnie premiera była już w 21. Gra Avatar jest praktycznie na końcowym etapie produkcji.

ocenił(a) film na 7
szymon7445

Śmiesznie się czyta ten wątek pod koniec 2021. Cameron troluje fanow. Film pewnie nigdy nie powstanie

ocenił(a) film na 8
szymon7445

Za 2 tygodnia będzie 2022 i dalej nic ;)

ocenił(a) film na 5
szymon7445

marzyciel ;)

szymon7445

Witaj w 2022 :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones