PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1030}
7,4 33 019
ocen
7,4 10 1 33019
7,1 11
ocen krytyków
Frankenstein
powrót do forum filmu Frankenstein
ocenił(a) film na 10
silverlp1

np. na zalukaj

xZazenowana

Niestety- pojawia się komunikat: "Przepraszamy, niestety ten film jeszcze nie jest ponownie dostępny poprzez darmowy player." :(

ocenił(a) film na 10
silverlp1

Trzeba wykupić limit za 3,70 zł wtedy będziesz mogła oglądac wczystkie filmy na zalukaj

xZazenowana

O widzisz. Dzięki za info. Pierwszy raz byłam na tej str :) Pozdrawiam!

silverlp1

Google tez nie boli ^^ wystarczy wpisac nazwe konkretnego filmu i dodaj "online" /"lektore pl" albo polaczyc to w jedna calosc czyli nazwa filmu i koncowka "lektor pl online" ;]

Darthalex

o ile oczywiscie chcesz ogladac film z lektorem ^^

Darthalex

Co ty powiesz- nie boli? -_-`
Zapytałam, bo wolę na sprawdzonych stronach obejrzeć. Znajdę jakąś na google, a później będą mi jakieś śmieci na maila wysyłać, żebym im zapłaciła. Tak czy owak, chyba mężowi zlecę misję torrenty heheh

silverlp1

Wiesz istnieje kilka pewnych , bezplatnych stron bardzo zreszta popularnych m.in kinomaniak(kropka)tv ekino(kropka)tv zalukaj(kropka)pl seans24(kropka)pl/tv (nie pamietam juz bo dawno tam nie wchodzilem) i na tych 3 wymienionych stronkach znajdziesz praktycznie wszystko , wszelkie nowosci ,hity,premiery jak i film z lat 50-60 itp. takze naprawde teraz obejrzec jakis film w internecie to nie problem ;)

Darthalex

Dziękuję za (tym razem) cenną informację :) Z pewnością skorzystam ! Pozdrawiam!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
przemeko_3

Hehe dzięki- wiesz, że jeszcze nie obejrzałam? :P

ocenił(a) film na 9
silverlp1

stopklatka.tv (darmowy kanal)

ocenił(a) film na 8
rgbobowie

Ostatnio non stop walkują Franka na stopklatce.

ocenił(a) film na 9
TheAmazingPudding

Szkoda że o takich a nie innych godzinach..

ocenił(a) film na 10
silverlp1

na moim blue -rayu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones