PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105401}

Królowa sceny

Stage Beauty
7,2 2 128
ocen
7,2 10 1 2128
Królowa sceny
powrót do forum filmu Królowa sceny

świetny film

ocenił(a) film na 10

film świetny miło się ogląda nie nuży tym bardziej nie nudzi godny polecenia ja dałam mu 10/10 :)

Ishtar99

Zgadzam się w pełni z opiniami większości osób na forum. Gra aktorska Claire Danes – Billy Crudup jest genialna, wręcz jestem skłonna stwierdzić, że rola Edwarda została odegrana po mistrzowsku. Od emocji pomiędzy bohaterami aż iskrzy, film ciekawy pomimo, że temat nie nowy. I może to jest powód dlatego wiele osób zastanawia się, dlaczego „Zakochany Szekspir” został obsypany Oskarami, podczas kiedy „Królowa Sceny” nie otrzymała żadnej nominacji, ani statuetki. Moja ocena 10/10.

ocenił(a) film na 9
Ishtar99

Co tu dużo gadać, po obejrzeniu filmu jedyne co przyszło mi do głowy to "Wow!" A Zakochanego Szekspira w połowie przespałem, a tu w finałowej scenie aż przeszły mnie ciarki... To się nazywa gra... Wow!

jarek189

Jak dla mnie najlepsza rola w karierze Billy'ego Crudupa oraz świetna dynamika w interakcji głównych bohaterów. Porównania do "Zakochanego Szekspira" to profanacja. Daję mu bez żalu 10/10.

ocenił(a) film na 10
Ishtar99

Mam dokładnie takie samo zdanie. Całość to mistrzostwo nieporównywalne do Zakochanego Szekspira, który, mówiąc szczerze, po jakimś czasie nuży. Emocje ostatnich minut Królowej sceny tak niesamowicie oddziałują, że nie mogłam usiedzieć na miejscu. Już nie wiedziałam, czy jestem w teatrze, czy przed telewizorem. Cudo! Pozostawia wrażenie;) Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones