PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629764}

Niezgodna

Divergent
7,0 212 573
oceny
7,0 10 1 212573
4,9 14
ocen krytyków
Niezgodna
powrót do forum filmu Niezgodna

Książka wciąga tak, że nawet na chwilę nie można się od niej oderwać. Film jest przewidywalny, mocno okrojony z wątków pobocznych, które wbrew pozorom są dosyć istotne i uatrakcyjniają fabułę. Scenarzyści dali radę, miejsca bardzo wiernie odtworzone ale wygląd bohaterów to porażka. Triss opisana była jako jasna blondynka o wręcz dziecięcej posturze, miała to być chudzinka wyglądająca na 14 lat. W filmie mamy ciemną blondi o wyglądzie dojrzałej 20 latki.

ocenił(a) film na 6
Yadis

Zgadzam się. Trochę wkurzyło mnie jak przedstawiono Ala, ledwo był, porwał Tris z innymi potem przeprasza i za moment się zabija, nawet widz nic praktycznie o nim nie wie ,nie mówiąc już o przywiązaniu do tej postaci. Akcja była strasznie chaotyczna i wydaje mi się, że jak ktoś nie czytał książek nie nadążałby o co chodzi z fabułą. Tris miała też bardzo jasne oczy w książce a ta ma ciemniejsze ale to już się czepiam o szczegóły.Ale faktycznie miejsca świetnie ukazane więc za nie ocena podwyższona musi być. Choć przepaść do której skoczył Al (nie pamietam jak na nią mówili) trochę inaczej sobie wyobrażałem. Jednak wygląd postaci nie jest taki zły, nie licząc Tris czy Erica, który faktycznie miał te swoje dłuższe ciemne włosy i całą twarz w kolczykach taa ;p

ocenił(a) film na 7
Yadis

Nie dziw że przewidywalne dla ciebie, jak czytałaś książkę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones