PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643758}

Stowarzyszenie miłośników literatury i placka z kartoflanych obierek

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society
7,0 20 735
ocen
7,0 10 1 20735
5,5 4
oceny krytyków
Stowarzyszenie miłośników literatury i placka z kartoflanych obierek
powrót do forum filmu Stowarzyszenie miłośników literatury i placka z kartoflanych obierek

Miłość do książek oraz ukazanie, jaki wpływ i znaczenie mają dla społeczeństwa, jest tutaj zdecydowanie bardzo dobrze ukazane. Bardzo dobrze i wzruszająco! Wszelkim miłośnikom czytelnictwa na pewno spodoba się ten film. W dodatku obsada aktorska na najwyższym poziomie! Juliet Ashton i Dawsey Adams świetnie sobie poradzili. Jako ciekawostka, gra tutaj młody Kit Connor, zupełnie nie poznałam! Ten chłopaczek tak wyrósł i widać wyraźnie, gdzie jego aktorstwo miało początek :) Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć go w zapowiadanej premierze "A Cuban's Girl Guide to tea and tomorrow"!

asiajoasiakam

To prawda :) A Kit z każdym filmem jest coraz lepszy moim zdaniem. Sama książka Cuban Girl jest głęboko w moim serduszku, czytałam dwa razy więc mam nadzieje, że sobie tam poradzi. Ale wydaje mi się, że pasuje do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones