PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10096}

Teresa Raquin

In Secret
6,4 4 253
oceny
6,4 10 1 4253
Teresa Raquin
powrót do forum filmu Teresa Raquin

Kto w końcu występuje w tym filmie w roli Laurenta? Chyba nie dwoch aktorow naraz? :) Chyba ktos powinien to zmienic.. :P Tylko jak kiedys robilam rozeznanie to nie udalo mi się dotrzec do prawdy, bo w jednych zrodlach bylo, że Gerard Butler, a w innych, że Joseph Fiennes..

InesVarjo

Kto wie bo pan Butler woli teraz uganiać się za wampirami jako bohater kolejnego komiksu przeniesionego na ekran, więc może Laurenta zagra ktoś inny?

banshee11

Wyobraź sobie banshee11, że Gerard Butler w tym roku nie bedzie sie uganiał za wampirami, ale będzie w październiku razem z Hilary Swank na planie filmu "P.S, Kocham Cię".
Natomiast realizacja filmu Therese Raquin została przniesiona na rok 2007 ze względu na inne plany zawodowe Glenn Close. Pan G.Butler będzie grał Laurenta.

baby

Czyli to jednak pewne? W takim razie czekam na efekt koncowy :)

InesVarjo

Czytałam o tej komedii romantycznej. Butler zagra tam w porywach do 15 minut. Chyba jego kariera zmierza ku końcowi bo po świetnym Upiorze i Frankim nieco marnie mu idzie. Beowulf - fajny film ale recenzje raczej mierne i film niedostepny w kinach. Może Butler powinien zrobic dwa kasowe filmy teraz i pomyślec o emeryturze? Atakuje bowiem wielu offsidowych i młodych aktorów z Australii czy Wielkiej Brutanii a Butler jest juz nieco podstarzały. Nie jestem jego zagorzałą fanką ale podobał mi sie w kilku filmach. Teraz niestety .... marność.

banshee11

W "P.S. Kocham Cię" Butler zagra trochę więcej niż 15 minut,jakbyś przeczytała książkę i trochę więcej się tym interesowała to byś wiedziała. D.F. tak jak Beowulf też nie był w kinach i nie jest to wina G.B. tylko dystrybutorów. A poza tym to były filmy niskobudżetowe, a te rzadko trafiają u nas do kin.
Po co się martwisz jego karierą skoro nie jesteś jego "zagorzałą fanką"?
Najbliższy kasowy film z Gerrym już zaniedługo u nas w kinach, mówię tu o 300. Po tym filmie jego nazwisko stanie się bardziej rozpoznawalne i nie będziesz się musiała tak przejmować jego emeryturą.

Precious_2

dobrze powiedziałaś/eś, że się stanie bardziej rozpoznawalne. więcej - teraz to stacja za stacją i kanał za kanałem prześcigają się w nadawaniu filmu z Gerrym. wyczuli 'koniunkturę'...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones