Rebecca HallI

Rebecca Maria Hall

7,4
16 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca Hall

Rebecca jest bardzo podobna do Scarlet Johanson,też tak sądzicie?

karpiok23

Wiesz co wczoraj oglądałem Iron Mana 3 i pierwsze wrażenie Scarlet???
Moim zdaniem jest bardzo podobna. Obydwie są również bardzo ładne :)

komar1111

Dokładnie obie są bardzo ładne,szkoda że w Iron Manie 3 zabrakło Scarlet,ale chociaż Rebecca była.

karpiok23

a mi bardziej przypomina Laure Prepon :)

saraya_2

Chodzi ci o tą co grała w serialu różowe lata siedemdziesiate?

karpiok23

tak, dokladnie

saraya_2

Miałem to samo wrażenie na seansie Iron Mana. Mówię skąd ja ją znam i później skojarzyłem różowe lata ale to jednak nie ona :)

karpiok23

Johanson chciałaby być tak ładna...

diana6echo

Miałem takie samo wrażenie, ale oglądając "Miasto złodziei". Dodam tylko, że moim zdaniem jest lepszą aktorką od Scarlett. Lepszą i ładniejszą ;D Ma to coś.

diana6echo

A według mnie ładniejsza jest Scarlett, jakie te gusta są różne...;)

użytkownik usunięty
karpiok23

co wy macie z tymi podobienstwami??? Hall to Hall, Johanson to Johanson.....
ona bardziej przypomina moj zad niz Johanson.....

Bo s a trochę podobne to że ty tego nie widzisz to nie znaczy że musisz pisać o swoim zadzie.

karpiok23

W ''Prestiżu'' ani trochę nie jest podobna :)
A grają tam razem..

hymanistka1234

Razem widziałem je aż w 3 filmach. Coś w tym jest.

karpiok23

Szczerze mówiąc nie widzę żadnego podobieństwa..

karpiok23

Jest podobna, ale tylko na niektórych zdjęciach, na przykład z "Końca defilady".

karpiok23

ja oglądając iron mana w każdej scenie z jej udziałem odnosiłem wrażenie że jest podobna do Katherine Heigl

karpiok23

Ja przez cały film ,,Prestiż" myślałam, że gra w nim Jessica Biel. Co do Scarlet - właśnie w tym filmie grają obie i ani trochę nie są podobne ale pewnie zależy to od charakteryzacji

kucyyyk

W "Prestiżu" może nie miałam takiego wrażenia, ale ogólnie uważam, że są niemal identyczne. Jak patrzę na plakaty z "A promise", to wydaje mi się, że to właśnie Jessica. Identyczna!

karpiok23

Raczej Rachel McAdams

karpiok23

Jeżeli ona jest do kogoś podobna, to tylko do Evy Green. Nawet styl grania mają bardzo podobny. http://www.filmweb.pl/person/Eva.Green

mimoto79

No jest podobna do tej laski z Marzycieli podobna mimika twarzy,ale Eva jest od niej ladniiejsza.

karpiok23

Nie chciałem być taki bezpośredni ;p, dzięki że mnie wyręczyłeś. Oglądałem Właśnie The Awakening (polecam) i przez cały film bardziej pasowała mi Eva.

karpiok23

Nope. Rebecca jest dużo ładniejsza ;) Jak ktoś już zaznaczył wyżej, Johansson chciałaby być tak ładna :P

CzarodziejkaGore

Cóż, mi przypomina Annę Czartoryską... :)

karpiok23

mi momentami przypomina Jessicę Biel :D

karpiok23

Mi przypomina Chodakowska ;-)

Murron

I mnie też :D !

karpiok23

dużo bardziej do Rachel McAdams

karpiok23

jprd, a kogo to obchodzi XD

karpiok23

Jak dla mnie wygląda jak młodsza Olivia Colman.

karpiok23

O to prawda ! To samo pomyślałam, w pierwszym momencie myslalam, że to ufarbowana Scarlett! Myślałam, że tylko ja tak myślę :D

karpiok23

Młodsza siostra Oliwii Williams.

Corderosa

*Olivia Williams

karpiok23

Jak zobaczyłem obecne zdjęcie w avatara to w pierwszym momencie od razu skojarzyłem ją z Mary Elizabeth Winstead i myślałem, że ktoś z adminów się pomylił.

karpiok23

Mi przypomina Kaję Kraskę z Globstory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones